Про засновника

Засновником компанії ВІЗА СЕРВІС ЛТД (VIZA SERVICE LTD) є Роман Возний. Основна мета заснування ним фірми – це швидке оформлення візи без черг і бюрократії!

Команда фахівців ВІЗА СЕРВІС ЛТД (VIZA SERVICE LTD) з досвідом роботи у візовому бізнесі більше чотирьох років буде рада допомогти Вам підготувати всі необхідні документи для отримання будь візи в будь-яку країну, дати грамотну консультацію з питань в’їзду і виїзду, міграційного законодавства, питань громадянства, оформити запрошення іноземним громадянам, допомогти в вирішенні складних візових питань.
У нас є можливість запропонувати Вам допомогу в оформлення візи без особистої присутності і при мінімальному пакеті документів в короткі терміни. Також ми будемо раді забронювати для Вас авіапереліт і забронювати номер в готелі. Ми намагаємося максимально захистити Вас від непотрібних черг, співбесід і витрат часу. Оформлення віз з нами – це швидкий, простий і економічний процес.
Унікальною особливістю нашого центру є надання гарантованих візових послуг, можливість вирішення складних питань, наприклад таких, як отримання візи після відмови.
Ми ретельно підходимо до вибору своїх співробітників, в нашій компанії працюють тільки професіонали своєї справи. Наша робота – це захистити наших клієнтів від складнощів при виїзді закордон і забезпечити якісну поїздку.
Ми пишаємося своїми досягненнями і можливостями і будемо раді поділитися з Вами нашим досвідом, побачити Вас в числі наших клієнтів і виправдати вашу довіру.
Отримати візу до Європи, отримати шенгенську візу, оформити закордонний паспорт, оформити страхування, оформити закордонну візу в певну країну, отримати ПМЖ або знайти роботу Європі чи Америці Ви зможете в компанії ВІЗА СЕРВІС ЛТД (VIZA SERVICE LTD) у місті Львові та інших містах України – Ви можете переглянути контакти нашого представника у Вашому місті.