Як і які подати документи, щоб отримати візу

Часто виникає таке питання: “Як і які подати документи, щоб отримати візу (в Польщу, Чехію, Литву і т.д.)?“. Щоб відповісти на це питання, ми розкажемо, які існують способи реєстрації для подачі документів з метою отримання візи.

Registration_VS

Перший варіант для того, щоб отримати візу: 
Самостійна реєстрація у Візовий Центр. Цей варіант є досить тривалим у часових рамках. Загалом процес може займати від одного до двох місяців. Для того, щоб запустити механізм із отримання візи, першим чином необхідно оплатити візовий збір у розмірі 18 євро у Кредобанку. Після цього Ви отримаєте квитанцію із кодом пріпейд. На його основі з`являється можливість самостійної реєстрації на сайті Візового Центру. Здійснивши реєстрацію можна сміливо займатись підготовкою пакету документів. Після його розгляду Візовим Центром Ви отримаєте смс-повідомлення про результат вашої справи.
Другий спосіб для отримання візи: 
Пришвидшена реєстрація у візовий центр. Для того, щоб заощадити свій час Ви можете звернутись до наших спеціалістів, які виконають це все для Вас! Все, що необхідно – оплатити код-пріпейд, отримавши готовий пакет документів, подати його на розгляд та отримати свою візу!
Третій спосіб для того, щоб отримати візу: 
Самостійна реєстрація у консульство. Оскільки зазвичай немає вільних дат цей варіант є доволі клопітким та довгим. Для початку необхідно зареєструватись на сайті, та все не так просто. Цей процес доводиться виконувати чи не щодня, перевіряючи чи не з`явились відкриті дати. Після успішної реєстрації розпочинається підготовка всіх необхідних документів для подачі.
Четвертий варіант для отримання візи: 
Пришвидшена реєстрація у консульство. Все, що вам потрібно – звернутись до спеціалістів ВІЗА СЕРВІС ЛТД (VizaServise LTD) і подати на розгляд консульства пакет документів, сформований нашими спеціалістами.

, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

No comments yet.

Напишіть відгук