Робоча віза і робота в Польщі

Робоча віза – це довгострокова віза категорії D, призначення якої є надання заявнику можливості працювати за наймом у Польщі, знаходячись там більше, ніж 90 днів у півріччі. Цю візу можна одержати лише на основі запрошення на роботу з Польщі, яке виписує роботодавець. Польська робоча віза відкривається терміном на 180/180 або 360/180.

Великою перевагою даної категорії візи є змога знаходитися в Європі не 90, а 180 днів без перерв! Для отримання консультації та формування замовлення натисніть тут.

Запрошення від Воєводи сьогодні користується особливою популярністю серед бажаючих працювати в Польщі протягом 360 днів у році. Суть такого запрошення полягає в тому, що власне поляк запрошує Вас до себе працювати, тому це найгрунтовніший документ для відкриття робочої візи. Перевага ще й у тому, що з таким запрошенням Ви максимально забезпечуєте собі позитивну відповідь консула, адже рівень відмов на документи із запрошенням від Воєводи надзвичайно низький.

Замовляючи даний продукт у нас, Ви не лише обираєте варіант із прийнятною ціною у здоровому співвідношенні з якістю, а й одержуєте регулярні консультації на кожному етапі обробки Вашого замовлення.

Для оформлення замовлення Вам потрібно надати достовірну інформацію. Документи, необхідні для формування пакету документів:
– Закордонний паспорт
– Паспорт громадянина України
– Ідентифікаційний код
– Довідка з місця роботи
– Заповнене резюме
Для створення і відправки пакету документів Вам потрібно звернутись до одного з наших представників і надати йому усі необхідні дані через електронну пошту або особисто. Щойно вони опиняться у компанії VizaService LTD, розпочнеться швидкий процес підготовки документів.

, , , , , , , ,

No comments yet.

Напишіть відгук